jazdzewska-arleta_big
Lek. dent., specjalista ortodonta
Arleta Jażdżewska

ortodoncja, stomatologia zachowawcza i dziecięca

Arleta Jażdżewska, lekarz dentysta specjalista ortodonta, ukończyła w 1986 roku Akademię Medyczną w Szczecinie. W 1997 roku ukończyła specjalizację w zakresie stomatologii ogólnej, a następnie w 2001 roku uzyskała tytuł Specjalisty Ortodonty. Jako lekarz szczególną troską otacza dzieci. 


"Najwdzięczniejszymi pacjentami w gabinecie są dzieci, które nabierają zaufania do stomatologa, odwiedzają gabinet bez obaw i od najmłodszych lat uczą się dbać o zdrowie swoich zębów. Uśmiech dziecka wychodzącego z gabinetu jest dla mnie największą satysfakcją z leczenia". 


Swoje doświadczenie ciągle pogłębia na szkoleniach i kursach nie tylko z zakresu stomatologii. 


Jej największą fascynacją zawodową jest ortodoncja. Sztuka projektowania i tworzenia prawidłowego, prostego uzębienia to wielkie wyzwanie, ale i wielka odpowiedzialność. W 2005 roku utworzyła klinikę Stomatologia Uśmiechnij się. Nowoczesne wyposażenie, pełna diagnostyka, wszechstronne możliwości leczenia i dobra komunikacja z pacjentem są standardem w jej pracy.

Masz pytania

Chesz umówić się na wizytę? Skontaktuj się z nami

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.